Kalju alistas Paide ja kindlustas teist kohta ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Nõmme Kalju FC
Nõmme Kalju FC Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Jalgpalli Premium liiga tabeli ülemise otsa võistkondade duellis alistas Nõmme Kalju FC võõrsil Paide Linnameeskonna 3:1.

Edrisa Lubega viis küll Paide 19. minutil juhtima, aga Mikel Gurrutxaga omavärav 39. minutil tasakaalustas seisu. Kaljule tõid võidu Amir Natho (55. minutil) ja Vladislav Homutovi (58.) tabamused.

Gurrutxaga ole kahekordselt must päev, sest lisaks omaväravale sai ta 72. minutil teise kollase kaardi ehk kokku punase ja Paide pidi mängu lõpetama arvulises vähemuses.

Teises reedel peetud mängus viigistasid Tallinna JK Legion ja FC Kuressaare 1:1 (73. Marek Šatov - 90+5. Rasmus Saar).

Laupäeval on vastamisi JK Tallinna Kalev - Viljandi JK Tulevik, Tallinna FCI Levadia - Tallinna FC Flora ja Tartu JK Tammeka - JK Narva Trans.

Tabeliseis: 1. Tallinna FC Flora 31 punkti (12 mängust), 2. Nõmme Kalju FC 28 (13), 3. Tallinna FCI Levadia 24 (12), 4. Paide Linnameeskond 21 (13), 5. Viljandi JK Tulevik 18 (12), 6. Tartu JK Tammeka 14 (12), 7. FC Kuressaare 14 (13), 8. Tallinna JK Legion 10 (13), 9. JK Narva Trans 9 (12), 10. JK Tallinna Kalev 8 (12).