MM-i lugude sari

MM-i EELVAADE | Jalgpallikuulsused, kellel avaneb Kataris viimane võimalus

14.11.22 MM-I LUGUDE SARI ... Jalgpalli maailmameistrivõistluste finaalturniirile eelnevatel päevadel tutvustab ERR-i spordiportaal lähemalt mõningaid MM-il osalevaid koondisi ja mängijaid. Kolmandana on luubi all nimed, kes on oma kuulsusrikka karjääri jooksul juba nii mõndagi saavutanud, kuid sõidavad nüüd Katari veel viimast korda seni püüdmatuks jäänud trofee järele.

MM-i EELVAADE | Mustad hobused, kes võivad Kataris palju kära tekitada

06.11.22 MM-I LUGUDE SARI ... Jalgpalli maailmameistrivõistluste finaalturniirile eelnevatel päevadel tutvustab ERR-i spordiportaal lähemalt mõningaid MM-il osalevaid koondisi ja mängijaid. Teisena on luubi all meeskonnad, keda ei peeta Kataris favoriitideks, kuid kes võivad turniiril sellele vaatamata kaugele jõuda.

MM-i EELVAADE | Teismelised tähed, kes saavad särada ka suurimal areenil

30.10.22 MM-I LUGUDE SARI ... Jalgpalli maailmameistrivõistluste finaalturniirile eelnevatel päevadel tutvustab ERR-i spordiportaal lähemalt mõningaid MM-il osalevaid koondisi ja mängijaid. Esimesena on luubi all veel teismeeas pallurid, kellel on Kataris võimalus erakordset meediakära õigustada.

Nädal MM-ini: kõigi aegade parima raske kroon

08.06.18 MM-I LUGUDE SARI ... Seekordses MM-loos vaatame, kuidas on viimastel aastatel muutunud arvamus finaalturniiri kõige ettearvamatu koondise Argentina staarmängijast.

Neli nädalat jalgpalli MM-ini: Saksa masina kalkuleeritud võidukäik

24.05.18 MM-I LUGUDE SARI ... ERR-i spordiportaali jalgpalli MM-lugude sari keskendub sel nädalal tiitlikaitsja Saksamaa koondisele, kelle viimaste aastate edu pandiks on olnud edukad korralduslikud reformid noortetöös ja kohalikus kõrgliigas.

5 nädalat MM-ini: jalgpallikõrbes ekselnud vaaraod leidsid taas oaasi

17.05.18 MM-I LUGUDE SARI ... Püha kuu Ramadani alguse puhul heidab ERR-i spordiportaali jalgpalli MM-lugude sari pilgu Egiptuse koondist vundamendini raputanud aastatele.

6 nädalat MM-ini: talle, kes vaatab taevast alla

09.05.18 MM-I LUGUDE SARI ... ERR-i spordiportaali jalgpalli MM-lugude sari tutvustab sellel nädalal lähemalt Kesk-Ameerika riiki Panamad, kes on vutisõbrale 32 Venemaale jõudnud meeskonnast ilmselt kõige tundmatum suurus.

7 nädalat MM-ini: mäng, mis otsustas kogu riigi saatuse

01.05.18 MM-I LUGUDE SARI ... Jalgpalli MM-lugude sari rändab sel nädalal taas Atlandi ookeani taha ning võtab luubi alla eelmist finaalturniiri võõrustanud Brasiilia. Miks on Seleção õlule pandud ootused suuremad kui teistel koondistel ning kuidas on sellega seotud üks enam kui kolmveerand sajandit tagasi toimunud mäng?

8 nädalat MM-ini: 52 aastat kannatusi, ebaõiglust ja enesepettust

24.04.18 MM-I LUGUDE SARI ... ERR-i spordiportaali teisipäevaste jalgpalli MM-lugude sari viib lugejad sel nädalal jalgpalli sünnimaale Inglismaale, kus kohalik rahvuskoondis on aastakümneid pidanud toime tulema üüratute ootuste, lootuste ja pidevate pettumustega.

9 nädalat MM-ini: muinasjuttude võimalikkusest jää ja tule maal

17.04.18 MM-I LUGUDE SARI ... ERR-i spordiportaal jätkab teisipäevast jalgpalli MM-lugude sarja Atlandi Ookeani põhjaterritooriumilt, et mõista, kuidas on veel kuue aasta eest FIFA edetabelis 131. kohal asunud Island nüüd kanda kinnitanud maailma 30 parima jalgpalliriigi seas.

10 nädalat MM-ini: võitlejate kuldse põlvkonna eneseotsingud

10.04.18 MM-I LUGUDE SARI ... ERR-i spordiportaal alustab jalgpalli MM-iks valmistumist pikemate lugude seeriaga. Esimesel korral on vaatluse all napilt finaalturniiri ukse taha jäänud Tšiili, kelle kuldse põlvkonna armutu mängustiil võitis südameid üle kogu maailma.

vaata väravaid!

tabeliseisud

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: