Eesti koondis PyeongChangi olümpial ({{contentCtrl.commentsTotal}})

PyeongChangi olümpial kuulub Eesti koondisesse 22 sportlast
PyeongChangi olümpial kuulub Eesti koondisesse 22 sportlast Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

PyeongChangi taliolümpiamängudel osaleb Eestist 22 sportlast.

KAHEVÕISTLUS

Kristjan Ilves
Sündinud: 10.06.1996
Treenerid: Andrus Ilves, Anatoli Šmigun
Võistlused OM-il:
14. veebruar kl 8.00 normaalmäe hüpped
14. veebruar kl 10.45 10 km murdmaa - 16. koht
20. veebruar kl 12.00 suure mäe hüpped
20. veebruar 14.45 10 km  murdmaa - 28. koht

Karl-August Tiirmaa
Sündinud: 07.07.1989
Treenerid: Tambet Pikkor, Andrus Ilves, Anatoli Šmigun
Võistlused OM-il:
14. veebruar kl 8.00 normaalmäe hüpped
14. veebruar kl 10.45 10 km murdmaa - 43. koht
20. veebruar kl 12.00 suure mäe hüpped
20. veebruar 14.45 10 km  murdmaa  - 45. koht

KIIRUISUTAMINE

Saskia Alusalu
Sündinud: 14.04.1994
Treener: Tristan Loy
Võistlused OM-il:
24. veebruar kl 13.00 naiste ühisstart - 4. koht

Marten Liiv
Sündinud: 23.12.1996
Treener: Hannes Wolf
Võistlused OM-il:
13. veebruar kl 12.00 meeste 1500 m - 33. koht
23. veebruar kl 12.00 meeste 1000 m - 18. koht

LASKESUUSATAMINE

Kalev Ermits
Sündinud: 19.09.1992
Treener: Ilkka Luttunen
Võistlused OM-il:
11. veebruar kl 13.15 meeste 10 km sprint - 36. koht
12. veebruar kl 14.00 meeste 12,5 km jälitussõit - 41. koht
15. veebruar kl 13.00 meeste 20 km - 32. koht
23. veebruar kl 13.15 meeste 4x7,5 km teatesõit - 13. koht

Kauri Kõiv
Sündinud: 25.07.1983
Treenerid: Kalmer Tramm, Ilkka Luttunen, Indrek Tobreluts
Võistlused OM-il:
11. veebruar kl 13.15 meeste 10 km sprint - 76. koht
15. veebruar kl 13.00 meeste 20 km - 68. koht
23. veebruar kl 13.15 meeste 4x7,5 km teatesõit - 13. koht

Roland Lessing
Sündinud: 14.04.1978
Treenerid: Rein Pedaja, Indrek Tobreluts, Ilkka Luttunen
Võistlused OM-il:
11. veebruar kl 13.15 meeste 10 km sprint - 41. koht
12. veebruar kl 14.00 meeste 12,5 km jälitussõit - 53. koht
15. veebruar kl 13.00 meeste 20 km - 70. koht
23. veebruar kl 13.15 meeste 4x7,5 km teatesõit - 13. koht

Rene Zahkna
Sündinud: 02.10.1994
Treener: Ilkka Luttunen
Võistlused OM-il:
11. veebruar kl 13.15 meeste 10 km sprint - 75. koht
15. veebruar kl 13.00 meeste 20 km - 65. koht
23. veebruar kl 13.15 meeste 4x7,5 km teatesõit - 13. koht

Johan Talihärm
Sündinud: 27.09.1994
Treenerid: Ilkka Luttunen, Indrek Tobreluts
Võistlused OM-il:
-

Johanna Talihärm
Sündinud: 27.06.1993
Treenerid: Ilkka Luttunen, Matthew Johnson
Võistlused OM-il:
10. veebruar kl 13.15 naiste 7,5 km sprint - 22. koht
12. veebruar kl 12.10 naiste 10 km jälitussõit - 26. koht
15. veebruar kl 10.15 naiste 15 km - 50. koht

MURDMAASUUSATAMINE

Marko Kilp
Sündinud: 01.11.1993
Treener: Anti Saarepuu
Võistlused OM-il:
13. veebruar kl 10.30 klassikasprindi kvalifikatsioon
13. veebruar kl 13.00 klassikasprindi finaalid - 18. koht
21. veebruar kl 10.00 vabatehnika sprinditeate poolfinaalid - 14. koht

Algo Kärp
Sündinud: 13.04.1985
Võistlused OM-il:
18. veebruar kl 8.15 meeste 4x10 km teatesõit - 12. koht
24. veebruar kl 7.00 meeste 50 km ühisstardist klassikasõit - 17. koht

Tatjana Mannima
Sündinud: 10.01.1980
Treener: Jaanus Teppan
Võistlused OM-il:
10. veebruar kl 9.15 naiste 7,5x7,5 km suusavahetusega sõit - 56. koht
13. veebruar kl 10.30 klassikasprindi kvalifikatsioon - 39. koht
15. veebruar kl 8.30 naiste 10 km vabatehnika - 50. koht
25. veebruar kl 8.15 naiste 30 km ühisstardist klassikasõit - 28. koht

Raido Ränkel
Sündinud: 13.01.1990
Treener: Anti Saarepuu
Võistlused OM-il:
13. veebruar kl 10.30 klassikasprindi kvalifikatsioon - 31. koht
16. veebruar kl 8.00 meeste 15 km vabatehnika - 59. koht
18. veebruar kl 8.15 meeste 4x10 km teatesõit - 12. koht

Karel Tammjärv
Sündinud: 25.05.1989
Treener: Anti Saarepuu
Võistlused OM-il:
11. veebruar kl 8.15 meeste 15x15 km suusavahetusega sõit - 32. koht
13. veebruar kl 10.30 klassikasprindi kvalifikatsioon - 52. koht
16. veebruar kl 8.00 meeste 15 km vabatehnika - 22. koht
18. veebruar kl 8.15 meeste 4x10 km teatesõit - 12. koht
21. veebruar kl 10.00 vabatehnika sprinditeate poolfinaalid - 14. koht

Andreas Veerpalu
Sündinud: 24.05.1994
Treenerid: Andrus Veerpalu, Stig Rune Kveen
Võistlused OM-il:
11. veebruar kl 8.15 meeste 15x15 km suusavahetusega sõit - 47. koht
16. veebruar kl 8.00 meeste 15 km vabatehnika - 58. koht
18. veebruar kl 8.15 meeste 4x10 km teatesõit - 12. koht
24. veebruar kl 7.00 meeste 50 km ühisstardist klassikasõit - 38. koht

Anette Veerpalu
Sündinud: 24.07.1996
Treener: Andrus Veerpalu
Võistlused OM-il:
-

MÄESUUSATAMINE

Anna Lotta Jõgeva
Sündinud: 04.07.1999
Treenerid: Hallgeir Vognhild, Kenneth Larsen
Võistlused OM-il:
15. veebruar kl 3.00 ja 6.45 naiste suurslaalom (1. ja 2. sõit) - katkestas
16. veebruar naiste slaalom (1. ja 2. sõit) - 48. koht

Tormis Laine
Sündinud: 06.08.2000
Treener: Oliver Nindl
Võistlused OM-il:
18. veebruar kl 3.15 ja 6.45 meeste suurslaalom (1. ja 2. sõit) - 40. koht
22. veebruar kl 3.15 ja 6.45 meeste slaalom (1. ja 2. sõit) - katkestas

SUUSAHÜPPED

Artti Aigro
Sündinud: 29.08.1999
Treenerid: Silver Eljand, Hillar Hein
Võistlused OM-il:
8. veebruar kl 14.30 normaalmäe kvalifikatsioon - 55. koht
16. veebruar kl 14.30 suure mäe kvalifikatsioon - 39. koht
17. veebruar kl 14.30 suure mäe põhivõistlus - 48. koht

Kevin Maltsev
Sündinud: 04.07.2000
Treenerid: Jaan Jüris, Tambet Pikkor
Võistlused OM-il:
8. veebruar kl 14.30 normaalmäe kvalifikatsioon - 56. koht
16. veebruar kl 14.30 suure mäe kvalifikatsioon - diskvalifitseeriti

Martti Nõmme
Sündinud: 07.08.1993
Treener: Jaan Jüris
Võistlused OM-il:
8. veebruar kl 14.30 normaalmäe kvalifikatsioon - 48. koht
10. veebruar kl 14.35 normaalmäe põhivõistlus - 47. koht
16. veebruar kl 14.30 suure mäe kvalifikatsioon - 44. koht
17. veebruar kl 14.30 suure mäe põhivõistlus - 43. koht

Toimetaja: ERR Sport

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: