Flora vastas Levadia kaheksale väravale pühapäeval seitsme tabamusega

FC Flora
FC Flora Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Jalgpalli Premium liigas alistas mullune hõbedameeskond FC Flora Sportland Arenal Tallinna Kalevi koguni 7:1.

Kalev läks pea 300 pealtvaataja ees toimunud kohtumist kiirelt juhtima, kui juba neljandal minutil sahistas Evert Grünvaldi võrku Ramol Sillamaa.

Ülejäänud mäng kuulus aga Florale: Konstantin Vassiljev viigistas 17. minutil kaunist karistuslöögist ja Martin Milleri tabamused 25. ja 32. minutil viisid Flora poolajaks 3:1 juhtima.

60. minutil lisas Vassiljev oma teise tabamuse, vaid minut hiljem vormistas Martin Miller kübaratriki. 69. minutil realiseeris Mark Anders Lepik penalti ja seitse minutit hiljem tõi lõppskoori tabloole Henrik Ojamaa värav.

Nõnda andis Flora omapoolse vastase mullusele meistrile Levadiale, kes alistas laupäeval Pärnu Vapruse 8:0. ETV2 pühapäevases telemängus kohtuvad Paide Linnameeskond ja Nõmme Kalju.