Võimsa tagasituleku teinud Chiefsi lahutab Super Bowlist veel üks mäng ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Kansas City Chiefsi mängija Blake Bell
Kansas City Chiefsi mängija Blake Bell Autor/allikas: EPA/Scanpix

Ameerika jalgpalli profiliigas NFL-is on selgunud neli meeskonda, kes heitlevad pääsu eest veebruari alguses toimuvale Super Bowlile.

Sellel hooajal 60. aastapäeva tähistav Kansas City Chiefs jäi Houston Texansi vastu 0:24 kaotusseisu, kuid teisel veerandajal andis Chiefsi mängujuht Patrick Mahomes neli touchdownini viinud söötu ja Chiefs võitis kohtumise lõpuks 51:31.

Kansas City läheb AFC konverentsi otsustavas kohtumises vastamisi Tennessee Titansiga, kes oli Baltimore Ravensist üllatuslikult üle 28:12. NFC konverentsi finaalis kohtuvad Seattle Seahawksi 28:23 võitnud Green Bay Packers ja San Francisco 49ers, kes oli Minnesota Vikingsist parem 27:10.

54. Super Bowl toimub 2. veebruaril Miami Hard Rock Stadiumil. Poolajasõu peaesinejateks on Jennifer Lopez ning Shakira.