Kanter ennustab Doha MM-ilt Eestile kahte medalit

Olümpiavõitja Gerd Kanter on kergejõustiku MM-il uudses rollis, kui kettaheiteringi astuvad hoopis tema hoolealused Piotr Malachowski ja Robert Urbanek. Kanter nõustus "Ringvaatele" tegema tänamatut tööd ja ennustas ükshaaval kõigi MM-il võistlevate eestlaste tulemusi.

"Viimaste päevadega on natuke kergemaks rääkinud, aga temperatuur on kuskil 37 kraadi," rääkis Kanter Dohas valitsevast kuumast ilmast. "Kui lähed uksest välja, on selline tunne, nagu oleks sauna astunud!"

Eelmise aasta EM jäi Kanteri jaoks viimaseks tiitlivõistluseks ning Dohas juhendab ta poolakaid Piotr Malachowskit ja Robert Urbaneki. "Hingelt olen alati Eesti mees, aga töökohustused on mind viinud teise riigi teenistusse," rääkis Kanter. "Eks ma hoian kõigile pöialt."

Mida teeks Kanter, kui Dohas tuleks võistlusel temalt nõu küsima Martin Kupper? "Ma kahtlen, et ta seda tegema tuleb, aga nõu julgen alati kõigile anda. See on iga mehe enda asi, kuidas ta seda nõu kasutab." Seejärel asus Kanter ükshaaval ennustama kõigi eestlaste tulemusi.

"Rasmus Mägi teine ring ja 48,80," pakkus olümpiavõitja. "Martin Kupper 63.20 ja lõppvõistlusel kümnes koht. Kaur Kivistik võiks eeljooksus joosta 8.30, finaalis 12. koht. Janek Õiglane 8270 punkti ja üheksas koht, Maicel Uibo 8450 punkti ja kolmas koht. Kristo Galeta 19.70 ja lõppvõistlusele ei saa. Magnus Kirt 88.40 ja medali värv on mehe enda teha! Eks me ikka ootame seda kõige kirkamat, aga sportlastele ei meeldi see medalite kaela riputamine. Ärme seda laskmata karu jahi."

"Maratonis on väga rasked tingimused, ma arvan, et Tiidrek Nurme aeg võiks olla 2:25 ja 30. koht, Roman Fosti 2:27 ja 37. koht."

Toimetaja: Anders Nõmm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: