Kupper: käes on kindlasti tunduvalt parem tulemus kui kirja läinud resultaat

Kergejõustiku maailmameistrivõistlustel Dohas piirdus Martin Kupper kettaheite kvalifikatsioonis 62.10-ga ja lõppvõistlusele ei pääse.

"Tiitlivõistlus näitab seda reaalset seisu ja kindlasti see ei ole rahuldav," tunnistas Kupper intervjuus ERR-ile. "Arvan, et esimese katse raiskasin ära. Oleks pidanud minema rahulikult joonistama, aga kuidagi adrenaliinikraanid olid lahti ja kahe järgmise katsega ennast koguda ei õnnestunud. Nii ta on."

"Pigem mitte MM-i ärevus, ei ole esimest korda MM-il, aga võib-olla tuleb oma hobuseid veidi taltsutada, sellega läks täna asi rappa veidi," jätkas ta. "Kui alustad vaikselt ja ehitad oma katseid järjepidevalt üles, on lihtsam, kui teha samm tagasi. Tundub, et täna sai selline õnnetu stsenaarium reaalsuseks."

Kas MM-i eel olid lootused suuremad? "Kindlasti. Eks käes on kindlasti tunduvalt parem tulemus kui tänane kirja läinud resultaat, aga selline on sport," nentis Kupper. "Kui võtame keskmise hooaja top10, jääb sinna kuskile 64 kobinatega, aga mingi hetk hakkas lainetustega ebastabiilsemaks minema, kuidagi lappama. Võib-olla tõesti see, et erakordselt pikk hooaeg ja väga palju on võisteldud sel hooajal. Aga see pole kindlasti vabandus, MM on tähtsaim võistlus ja selleks tuleb valmis olla."

Kupper sõnas, et pikk hooaeg pole tema jaoks veel lõppenud, üks võistlus ootab alles ees. "Kuu teises pooles on veel kaitseväe maailmamängud plaanis. Mõned päevad puhkame ja siis hoiame vormikest üheks võistluseks," ütles ta.

Toimetaja: Maarja Värv

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: