Kalju võttis Kalevi üle kohustusliku võidu, Levadia lõi neli väravat ({{contentCtrl.commentsTotal}})

{{1594532460000 | amCalendar}}
Nõmme Kalju jalgpallimeeskond
Nõmme Kalju jalgpallimeeskond Autor/allikas: Sergei Stepanov/ERR

Jalgpalli Premium liigas alistas Nõmme Kalju pühapäeval koduväljakul 2:0 JK Tallinna Kalevi, FCI Levadia oli 4:0 üle Tallinna Legionist.

Kalju asus kodusel Hiiu staadionil mängu kiirelt juhtima, kui kümnendal minutil lõi värava Kaspar Paur. Vahetult enne poolajavilet suurendas Kalju eduseisu Vladislav Homutov, seisuga 2:0 mäng ka lõppes.

Teises pühapäevases mängus lõi FCI Levadia Legioni vastu mõlemal poolajal kaks väravat. 8. minuti Bogdan Vaštšuki ja 19. minuti Rasmus Peetsoni tabamustele lisandusid teisel poolajal Gando Biala 49. ja Juri Kolomojetsi 88. minuti väravad.

Liider Flora on 12 vooruga kogunud 31 punkti, 25 punkti kogunud Kalju on teisel ja Levadia 24 punktiga kolmandal kohal. Kalev on kaheksa punktiga tabeli punaseks laternaks, Legion on neist kogunud ühe silma enam.

Enne mängu:

Samad vastased kohtusid ka 14. juunil Kadrioru staadionil ja siis jäi kindlalt 4:0 peale Nõmme Kalju, kes on võitnud nüüd Kalevi vastu neli viimast omavahelist mängu.

Kalju hoiab hetkel tabelis teist kohta. 11 vooruga on endale lastud lüüa vaid kuus väravat, mis on liiga madalaim näitaja. Eelmises voorus alistati kodus FC Kuressaare 1:0.

Kalev on vajunud tabelis viimasele kohale ja kuue löödud väravaga ollakse koos Tallinna JK Legioniga selles arvestuses kaks kehvemat. Eelmises voorus kaotas meeskond kodus Tallinna FCI Levadiale 0:4.

Marko Kristal, Kalju peatreener: "Eelmisest mängust võtame kaasa positiivse tulemuse ja teame, et Kalev osutab samasugust südit vastupanu. Keskendumine oma mängule ja tegemisele väljakul saab olema pühapäeval esikohal."

Andri Markovõtš, Kalju mängija: "Valmistume mänguks Kaleviga tõsiselt. Tähtis on taastuda eelmisest mängust. Mäng tuleb raske, kuna vastane mängib head jalgpalli. Peame olema distsiplineeritud, mängima enesekindlalt ja andma oma parima. Ainult nii saame positiivse tulemuse ning jätkata tabelikoha parandamisega.

Liivo Leetma, Kalevi peatreener: "Nõmme Kalju on see hooaeg kümne võistkonna seast endale kõige vähem väravaid selja taha lasknud, mis näitab, et neid on raske nõelata. "

Markus Vaherna, Kalevi mängija: "Levadia vastu tehtud vead on üle vaadatud ja korrektuurid tehtud. Taastumiseks palju aega ei jää, aga selle taha pugeda ei saa. Kalju vastu on võtmesõnadeks kindlasti distsipliin mängujoonisest kinni pidamisel ja kompaktsus. Oleme valmis!"

Toimetaja: ERR Sport