Flora lõi Kuressaares neli väravat, Tulevik võitis viimase minuti penaltist ({{contentCtrl.commentsTotal}})

FC Flora mängijad
FC Flora mängijad Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Koduse jalgpalli Premium liiga kindla liidrina jätkab tiitlikaitsja FC Flora, kes alistas laupäeval võõrsil Kuressaare 4:0.

Flora lõi mõlemal poolajal kaks väravat. Kümnendal minutil realiseeris Rauno Sappinen penalti ja 14 minutit hiljem suurendas külalismeeskonna eduseisu Rauno Alliku, 50. minutil tabas otse karistuslöögist Henri Järvelaid ning 68. minutil vormistas Märten Kuusk lõppskoori.

Samal ajal Viljandis toimunud kohtumises sai kodumeeskond Tulevik oma tahtmise kohtumise 90. minutil, kui Herol Riiberg realiseeris penalti ja tõi mulkidele Tallinna Kalevi üle 2:1 võidu. Eelnevalt oli 7. minuti Hannes Anieri väravale vastanud Pavel Marin 29. minutil.

Flora loovutas esimese ringiga punkte vaid ühel korral, kui 20. mail lepiti Tammekaga väravateta viiki. Ülejäänud kaheksa mängu võideti ja 25 punktiga istub tiitlikaitsja kindlalt ka tabeli tipus. Nõmme Kalju on kogunud 18 punkti, täna ERR-i spordiportaali ja ETV+ telemängus Narvaga kohtuval Levadial on 16 silma. Tulevik tõusis 15 punktiga neljandaks, neist võib täna mööduda Legioniga mängiv Paide.