Suurepärases hoos Sabalenka ja venelanna Kudermetova kohtuvad finaalis ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Arina Sabalenka
Arina Sabalenka Autor/allikas: SCANPIX / ZUMAPress.com

Naiste tennise aasta esimesel WTA turniiril Abu Dhabis selgitavad võitja valgevenelanna Arina Sabalenka (WTA 10.) ja venelanna Veronika Kudermetova (WTA 46).

Neljanda paigutusega Sabalenka jätkab eelmise aasta head minekut. Kui ta mullu lõpetas hooaja kahe turniirivõiduga järjest, siis Abu Dhabi turniiril saavutatud eduga on tal kirjas juba 14-mänguline võiduseeria.

Esimese seti sel turniiril loovutas Sabalenka veerandfinaalis, kus alistas kuuenda asetusega kasahhitar Elena Rõbakina 6:4, 4:6, 6:3. Poolfinaalis sai valgevenelanna jagu kreeklannast Maria Sakkarist 6:3, 6:2.

Avaringis Anett Kontaveidi konkurentsist kukutanud ning veerandfinaalis teise asetusega Elina Svitolinast jagu saanud Kudermetova alistas nelja hulgas teise ukrainlanna järjest, võites Marta Kostjukki 7:6 (10:8), 6:4.

Esimest korda karjääri jooksul WTA turniiri finaali jõudnud Kudermetova ja Sabalenka varem omavahel kohtunud ei ole.