TV 10 Olümpiastarti alustab 48. hooaega

Foto: Marko Mumm/EKJL

Alanud uus kooliaasta tähendab ka seda, et on paras aeg moodustada koolides tiimid, et osaleda TV 10 Olümpiastarti sarjas, mille 48.
finaal toimub järgmise aasta juunis Tartus.

Tartus toimus TV 10 Olümpiastarti sarja normide püüdmise võistlus, et tutvustada 10 - 14-aastastele noortele sügisel 48. hooaga alustavat sarja. Tartu Spordiselts Kalevi treenerite ergutusel said noored proovida, kui palju peaks nad veel harjutama, et paari kuu pärast starti pääseda. Järgmisel suvel võõrustab TV 10 Olümpiastarti sarja esmakordselt Tartu Tamme Kool, kus üheks õpetajaks ja treeneriks varasem sarja võitja ja endine kümnevõistleja Aigar Kukk. Seljataha jäänud hooajal sai Tamme Kooli tiim sarjas seitsmenda koha.

"Meie jaoks on see suur vastutus korralda nii suurt võistlust nii siin Tamme staadionil kui ka majutusega Tartu Tamme koolis," ütles Kukk. "Kuna me teist aastat osaleme TV 10 Olümpiastardis üle pika aja, siis plaanideks oleks natukene juurde panna. Ka eelmine aasta läks meil hästi ja pääsesime finaali, kus olime seitsmendad."

Koolitiimide registreerimine TV 10 uueks hooajaks on Kergejõustiku Liidus alanud ja kiiremad, nagu Puhja, juba tiimiga stardilehel. Esimene vabariiklik etapp toimub 8. detsembril Võrus.

Vaata rohkem infot Eesti Kergejõustiku Liidu leheküljelt.

Toimetaja: Liisi Rist

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: