Zopp piirdus Prantsusmaal avaringiga ({{commentsTotal}})

Jürgen Zopp
Jürgen Zopp Autor/allikas: imago/Hübner/Scanpix

Jürgen Zopp (ATP 124.) pidi Prantsusmaal Orleansis alanud 127 000 dollari suuruse auhinnafondiga ATP Challenger turniiril tunnistama avaringis prantslase Quentin Halyse (ATP 146.) 6:4, 1:6, 6:3 paremust.

Tund ja 42 minutit kestnud matšis jäi kaheksanda asetusega Eesti esireket kiirelt 0:2 kaotusseisu, kuid suutis seejärel võita kaks geimi järjest ning seisu viigistada. Paraku suutis kodupubliku ees mänginud Halys seti jällegi enda kasuks pöörata, võites kaks geimi järjest ning seti lõppkokkuvõttes 6:4.

Teises setis leidis oma mängu ka Zopp, kes pärast 1:1 viigiseisu võitis viis järjestikust geimi, murdes seejuures ka kahel korral Halyse servi.

Tasavägiselt alanud kolmandas setis suutis prantslane Halys initsiatiivi haarata 2:2 viigiseisul, kui võitis kolm geimi järjest ning läks 5:2 juhtima. Kaheksandas geimis oli maailma 146. reketil kasutada kaks matšpalli, kuid geimipunkti teenis ikkagi Zopp. Paraku kuulus kolmas sett sellegipoolest Halysele, kes võidutses numbritega 6:3.