Tustit: Kontaveit on igal juhul maailma 10-15 parema tennisisti seas

Füsioterapeut Indrek Tustit käis ERR-i spordisaates rääkimas Anett Kontaveidist, Kaia Kanepist ja maailma naistennisistide üldfüüsisest.

"Ma arvan, et Anett on igal juhul maailma top10, top15 mängija," tõdes Tustit ERR-i stuudios. "See, kuidas Anett praegu mängib, jätab hea mulje. Mulle väga meeldis see, kuidas ta mängis Prantsusmaa lahtiste eel ja ajal. Siis oli ta väga hea."

Mis võiks Kontaveidi kümne parima sekka aidata? "Tema puhul annavad need mõned kahe ja poole-kolmetunnised mängud, mis ta on nüüd enda kasuks kallutanud, piisavalt enesekindlust ja selle pealt võikski viis või kümme kohta edasiminekut tekkida."

Mis imet tegid sa Kaia Kanepiga, et ta on nii hästi liikuma hakanud, füüsiliselt elu parimas vormis ja naudib tennist? "Ma loodan, et ta naudib," sõnas Tustit. "Ega mingit imet pole tehtud, ta on saanud kaks, kaks ja pool aastat treenida. See, mis temaga varem on tehtud, ei sobinud siis võib-olla nii hästi. Nüüd, kus Gerd Kanter lõpetas karjääri, loodan, et mul on järgmisel aastal natukene rohkem aega, et liikuda Kaiaga koos."

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: