Sõudja Allar Raja autasustas TV 10 Olümpiastarti Pärnumaa parimaid

Kuhjaga tiitleid võitnud sõudja Allar Raja käis täna Pärnus ergutamas noorte kergejõustikusarja TV 10 Olümpiastarti võistlejaid. Pärnumaa etapiga algasid 52-se hooaja maakondlikud eelvõistlused.

Pärnust pärit sõudeäss Allar Raja, kes võitnud 12 tiitlivõistluste medalit, innustas ja autasustas Pärnumaa TV 10 Olümpiastarti sarja silmapaistvamaid noori. Põhirõhk oli 60 meetri sprindis ja nobedamad kutsus olümpiapronks Raja ka mikrofoni ette. Pärnu Vanalinna Põhikoolis õppiv Priscilla Barbo võitis nooremate kuni 12-aastaste tüdrukute 60 meetri sprindi 9,19 sekundiga.

"Head emotsiooni. Ma ise mõtlesin, et ma ei pea võitma, vaid osavõit on tähtsam, aga tuli siis võit. Olen alguses nõrgem ja lõpus panen rohkem kiirendusega," sõnas tüdrukute 60 meetri jooksu võitnud Priscilla Barbo.

Vanema vanusegrupi kuni 14-aastaste poiste 60 meetri sprindis säras 7,97 sekundiga Enriko Kimber Pärnu Kuninga tänava põhikoolist.

"Start oli mõnus ja pingutasin endast kõige parema. Kunagi tahaks ikka jõuda olümpiale ja teha üle mõne Eesti rekordi," ütles poiste 60 meetri jooksu võitnud Enriko Kimber.

Pärnumaa etapiga said hoo sisse TV 10 Olümpiastarti sarja 52. hooaja maakondlikud etapid. Allar Raja pikemaid usutlusi noorte talentidega näeb 8. detsembril kell 16.30 ETV-s uue hooaja avasaates.

Toimetaja: Janno Joala

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: