Saksamaa sai Rumeeniast läbi raskuste jagu

Jalgpalli MM-valikturniir: Saksamaa - Rumeenia
Jalgpalli MM-valikturniir: Saksamaa - Rumeenia Autor/allikas: SCANPIX / imago images/Matthias Koch

Saksamaa jalgpallikoondisel oli MM-valiksarja J-grupis üllatavalt raskusi Rumeeniaga, aga tänu Serge Gnabry ja Thomas Mülleri teise poolaja tabamustele teeniti siiski 2:1 võit.

Rumeenia jalgpallilegendi Gheorghe Hagi 22-aastane poeg Ianis viis külalised üheksandal minutil juhtima ja avapoolajal sakslastel viigistada ei õnnestunud.

Pärast vaheaega kulus Gnabryl seitse minutit, et pall siiski Rumeenia väravasse toimetada. Võidutabamus sündis aga alles 81. minutil, autoriks teine Müncheni Bayerni mees Thomas Müller.

G-grupis ei olnud ülearu lihtne ka Hollandi õhtu, kes alistas Riias Läti koondise 1:0. Ainsa värava lõi 19. minutil Davy Klaassen.

Tulemused ja tabeliseisud:

E-grupp

Tšehhi - Wales 2:2
Eesti - Valgevene 2:0

1. Belgia 16 punkti (6 mängust), 2. Tšehhi 8 (6), 3. Wales 8 (5), 4. Eesti 4 (5), 5. Valgevene 3 (6).