Reedel algab Rally Estonia rallipasside müük

Ott Tänak - Martin Järveoja 2020. aasta Rally Estonial.
Ott Tänak - Martin Järveoja 2020. aasta Rally Estonial. Autor/allikas: Hyundai Motorsport

15.-18. juulil toimuva WRC Rally Estonia rallipasside müük algab reedel, 4. juunil, kell 10.00. Sarnaselt eelmise aastaga on taas kasutusel rallipasside paketid, kus igas grupis on kuni kaheksa pealtvaatamiskohta ning kokku tulevad müüki 16 erineva grupi rallipassid.

Piletimüük läheb lahti Rally Estonia e-poes. Rallipassi hind täiskasvanule on 79 eurot ning igasse gruppi müüakse kuni 1000 rallipassi. Lisaks tulevad müügile ka 3 VIP-passi gruppi.

Rallikorraldajad soovitavad sujuvamaks ostuprotsessiks tutvuda eelnevalt nii ostutingimuste kui rallipasside gruppide sisuga ehk selles olevate pealtvaatamiskohtadega eelmainitud e-poe lehel. Korraldajad paluvad aegsasti seltskonnaga panna paika plaan, millist rallipassi gruppi soovitakse osta ja kindlasti mõelda välja ka teine eelistus, kui esimene eelistus peaks läbi müüdama. 

Rally Estonia on 2021 aasta FIA autoralli maailmameistrivõistluste etapp, mis sõidetakse Tartus, Tartu vallas, Otepää vallas, Elva vallas, Kanepi vallas, Kambja vallas, Peipsiääre vallas ja Mustvee vallas 15.-18. juulil 2021. 

Olulised punktid, mida rallipasse ostes meeles pidada:

  • Üks inimene saab osta rallipassid kogu oma seltskonnale - ühe inimese ehk ühe isikukoodi kohta on võimalik soetada üks rallipass ja üks sõidukipääse.
  • Ühel inimesel on ühe ostuga võimalik osta kuni 20 rallipassi ja kuni 10 sõidukipääset.
  • Igal isikul saab olla vaid üks rallipass. Rallipassi ei ole võimalik edasi müüa/anda/kinkida/vahetada.
  • Pealtvaatamisalale pääseb ainult kindla grupi rallipassiga kindlal ajal.
  • Väljaspool rallipassi grupile ettenähtud aegasid pealtvaatamisaladele ei pääse.
  • Rallipassi soetamiseks on vaja sisestada ostukeskkonnas inimese nimi ja isikukood, kellele rallipass soetatakse.
  • Juhul, kui Terviseamet annab vastava nõusoleku, algab rallipasside ja sõidukipääsmete kullerdamine mitte varem, kui 28.06.2021.
  • Rallipasside ja sõidukipääsmete kullerdamine toimub kontaktivabalt üksnes Omniva Baltikumi ja Soome pakiautomaatidesse.
  • Rallil osalemise takistuse esinemisel, olenemata selle põhjusest rallipassi ega sõidukipääsmeid tagasi ei osteta ning ümber ei vahetata.
  • Ilma rallipassita rallit jälgima ei pääse.

Toimetaja: Kristjan Kallaste

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: