Tottenham kaotas hooaja avamängus Evertonile ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Evertoni mängijad võidu toonud väravat tähistamas
Evertoni mängijad võidu toonud väravat tähistamas Autor/allikas: SCANPIX/EPA

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas jäi mullune Meistrite liiga finalist Tottenham Hotspur pühapäeval 0:1 alla Evertonile.

Jose Mourinho juhendatavad võõrustajad langesid Dominic Calvert-Lewini 55. minuti väravast, Evertoni poolelt tegi hea partii hiljuti Madridi Realist ostetud James Rodriguez.

Teises pühapäevases mängus oli Leicester City võõrsil 3:0 üle West Bromwich Albionist. Kõik väravad sündisid teisel poolajal, Timothy Castagne 56. minuti tabamusele lisas Jamie Vardy 74. ja 84. minutil realiseeritud penaltid.

Esmaspäeval toimub Premier League'is kaks kohtumist, kui Sheffield United võõrustab Wolverhamptonit ja Brighton võtab vastu Chelsea.