Chelsea alustas kauni debüütvärava toel hooaega võidukalt ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Reece James
Reece James Autor/allikas: SCANPIX/PA

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga uut hooaega alustas võidukalt ka Londoni Chelsea, kes oli esmaspäeval 3:1 üle Brightonist.

Chelsea läks kohtumist juhtima 23. minutil, kui Brightoni väravavaht Mathew Ryan tõmbas oma karistusalas maha Londoni klubi suvise täienduse Timo Werneri ning Jorginho realiseeris järgnenud penalti.

54. minutil üllatas Leandro Trossard kauglöögiga Chelsea puurivahti Kepa Arrizabalagat, kuid kaks minutit hiljem vastas 25 meetrilt täpselt ristnurka lennanud suurepärase löögiga Chelsea äärekaitsja Reece James. Eelmisel hooajal Londoni võistkonda 24 Premier League'i mängus esindanud 20-aastase Inglismaa noortekoondislase jaoks oli tegemist esimese väravaga kõrgliigas.

66. minutil vormistas lõppskoori külalismeeskonna kaitsja Kurt Zouma, kelle löök võttis Brightoni mängijatest rikošeti.

Päeva esimeses kohtumises oli Wolverhampton Wanderers kahe kiire värava toel 2:0 üle Sheffield Unitedist. Raul Jimenez ja Romain Saiss sahistasid kodumeeskonna võrku vastavalt kolmandal ja kuuendal minutil.

Ükski kaheksast seni peetud Premier League'i kohtumisest pole lõppenud viigiga, lisaks Chelsea'le on teiste seas hooaega võidukalt alustanud ka Arsenal, Leicester ja Liverpool. Manchesteri klubid City ja United peavad oma avamängud sellel nädalal.