VAATA UUESTI | TV 10 Olümpiastarti 52. hooaeg lõppes Võrus

Gerd Kanter, Rasmus Mägi, Maicel Uibo, Janek Õiglane, Risto Lillemets, Karl Erik Nazarov, Karmen Bruus, Ksenija Balta ja paljud teised Eesti kergejõustikutipud on välja kasvanud TV 10 Olümpiastarti sarjast. Sügisel alanud sarja 52. hooaeg kulmineerus suure finaaliga Võrus.

Ekraanile jõuavad mitmevõistluse võitjad ja parimad koolitiimid. Pjedestaali kõige kõrgemal astmel särasid Harry Lembergi õpilased Hank-Gerhard Hausenberg Ülenurme Gümnaasiumist ja Marietta Verst Luunja Keskkoolist. Kiire läbilöögi tegi Patric Tomasson Pärnu Vanalinna Põhikoolist, keda juhendab varasem tõkkespinter Rauno Kirschbaum. Nii 8-võistluse kui ka 6-võistluse on nüüd sarjas võitnud treener Kersti Viru õpilane Diana Johanna Vanamb Tartu Variku Koolist.

Käime kaameraga vaatamas, millistes tingimustes harjutab Põlva Kooli võistkond? Põikame Orissaare ainulaadsele staadionile, kus noori juhendab Endel Tustit ning külastame Laupa Põhikooli ja Imavere Kooli, kes pingutavad sarjas ühendtiimina.

Saate reporterid on Liisbeth Rats, Margus Muld, Olev Kenk, toimetaja ja režissöör Anu Säärits.

Toimetaja: ERR Sport

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: