Kontaveit ja Kasatkina langesid Abu Dhabis konkurentsist ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Darja Kasatkina ja Anett Kontaveit
Darja Kasatkina ja Anett Kontaveit Autor/allikas: SCANPIX/ZUMAPRESS.com

Abu Dhabis jätkuval tenniseturniiril langes Eesti esireket Anett Kontaveit konkurentsist ka paarismängus.

Kontaveit ja tema paariline Darja Kasatkina kohtusid teises ringis ameeriklanna Hayley Carteri ja brasiillanna Luisa Stefaniga. Tund ja 13 minutit kestnud mängu järel tuli aga vastu võtta 3:6, 4:6 kaotus.

Avasetis kaotasid Kasatkina ja Kontaveit neljandas geimis oma servi, murdsid kohe vastu, kuid lubasid seejärel kohe jälle vastu murda. Sama juhtus ka teises setis, siis kaotas Eesti-Vene paar servi ka seitsmendas geimis. Kontaveit ja Kasatkina lõid neli serviässa, nende esimese servi õnnestumise protsent oli 85, kuid esimeselt servilt võideti 43 protsenti punktidest.

Üksikmängus kaotas turniiriks kümnenda asetuse teeninud Kontaveit veidi alla pooleteise tunni kestnud kohtumises 5:7, 1:6 venelanna Veronika Kudermetovale (WTA 46.).