Maailma 110. reket lülitas Linzi turniiril Jastremska konkurentsist ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Dajana Jastremska
Dajana Jastremska Autor/allikas: SCANPIX/AFP7 via ZUMA Wire

Linzis toimuval WTA tenniseturniiril alistas belglanna Greetje Minnen (WTA 110.) avaringis kolmanda asetusega ukrainlanna Dajana Jastremska (WTA 29.) tulemusega 6:4, 6:3.

Jamstremska jäi kohe avasetis 0:3 kaotusseisu, kuid võitles end seejärel mängu tagasi ja viigistas seisu 3:3-le. Minnen teenis selle peale uuesti punkti vastase pallingul ning võitis tulemusega 6:4. Teine sett algas sarnase stsenaariumiga. Jastremska jäi 0:2 kaotusseisu, kuid viigistas seejärel seisu 3:3-le. Järgmised kolm geimi kuulusid aga Minnenile, kes alistas ukrainlanna lõplikult ühe tunni ja 18 minutiga.

Teises ringis kohtub belglanna kas prantslanna Harmony Taniga (WTA 240.) või tšehhitari Barbora Krejcikovaga (WTA 74.).

Teise ringi jõudsid ka Varvara Gratševa (WTA 95.), kes alistas Katarina Zavatska (WTA 118.) tulemusega 6:4, 7:5, Aliaksandra Sasnovitš (WTA 92.), kes sai jagu Bernarda Perast (WTA 61.) 6:3, 6:1 ja Jekaterina Aleksandrova (WTA 33.), kes võitis Katerina Siniakovat (WTA 64.) 6:3, 6:4.