VAATA UUESTI | TV 10 Olümpiastarti 49. hooaja teine etapp

Kergejõustiku ja paljude teiste spordialade noori motiveeriva TV 10 Olümpiastarti sarja 49. hooaja teisel etapil selgusid Lasnamäe hallis parimad 60 meetri tõkkesprindis, kaugushüppes ja teivashüppes ning pjedestaalile jõudnute kätt pigistas samast sarjast sirgunud 10-võistleja Janek Õiglane.

Lisaks külastati Järvamaal Laupa Põhikooli kehalise kasvatuse tunde, mis toimuvad vaid paarimeetrises võimlas ja ajaloolise mõisahoone koridorides ning keldrites. Kui olud on kitsad, siis on vaja leidlikust ning seda jagub noorel õpetajal Liisa Gritšenkol kuhjaga. Mullu Järvamaa aasta parima spordiedendaja auhinna võitnud Gritšenko osales ka ise TV 10 sarjas. Koolitüdrukuna võistles ta ühes tiimis tänase 7-võistluse Eesti rekordinaise Grit Šadeikoga.

Uudistati, kelle innustusel pani Tallinna Inglise Kolledž esmakordselt sarjas välja oma võistkonna. Juttu tehti kehalise kasvatuse õpetaja, endise takistusjooksja Kaupo Tiisläriga ja Erki Noole Kergejõustikukooli eduka noortetreeneri Kädy Tänav/Tänakuga.

Saate autor ja režissöör Anu Säärits, reporter Helar Osila, monteerija Ando-Siim Kuldkepp.

Toimetaja: ERR Sport

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: