Maailma esireket jätkab kaotuste lainel ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Simona Halep

Maailma esireket Simona Halep tunnistas Hiinas Wuhanis peetaval kõrgetasemelise tenniseturniiri teises ringis Slovakkia tennisisti Dominika Cibulkova (WTA.) paremust seisuga 6:0, 7:5.

Avasett möödus kiiresti, kui esimesest ringist vaba olnud, kuid vigastusega kimpus olev Halep ei teeninud ühtegi geimivõitu ja kaotas 27 minutit kestnud seti 0:6-ga. Teine sett algas tasavägisemalt, kuid lõpuks pani Cibulkova seisult 5:5 oma paremuse siiski maksma ja teenis 7:5 setivõidu.

Halepile oli see esimeseks kohtumiseks peale US Openi avaringis vastud võetud kaotust Kaia Kanepile. Cibulkova kohtub 1/8-finaalis venelanna Daria Kasatkinaga.