Kontaveit: kaotasin teise seti alguses korraks rütmi ({{commentsTotal}})

Anett Kontaveit
Anett Kontaveit Autor/allikas: SIPA/Scanpix

Hiinas Wuhanis toimuva WTA turniiri teises ringis maailma 40. reketi Donna Vekici alistanud Anett Kontaveidi sõnul võib ta oma mänguga rahule jääda.

Avasetis võitis Kontaveit Vekici 2:1 eduseisust viis geimi järjest, teine sett algas nelja järjestikuse servimurdega. Seejärel asus Vekic 4:2 juhtima, kuid Kontaveit võitis siis neli geimi järjest ja seti 6:4.

"Kaks väga erinevat setti," sõnas Kontaveit Delfile. "Alustasin küllaltki okeilt, esimese seti mängisin nii, et suutsin ise rohkem domineerida, mängisin väga korralikult. Teise seti alguses, kui seis oli minu kasuks 2:1 ja 30:0, siis vastasel õnnestus paar väga head lööki, ta murdis minu servi ja korraks kadus minul rütm ära. Õnneks sain selle peagi tagasi ja võitsin mängu."

Kolmandas ringis läheb Kontaveit vastamisi hiinlanna Shuai Zhangiga (WTA 46.), kes oli esmaspäeval 6:2, 7:5 parem sloveenlanna Polona Hercogist. Varem on Kontaveit ja Zhang omavahel mänginud korra, kui 2015. aastal Vancouveris peetud ITF-i turniiril jäi peale Kontaveit 3:6, 6:4, 6:1.