Malõgina alistas endast paarsada kohta kõrgemal paikneva mängija ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Elena Malõgina
Elena Malõgina Autor/allikas: Lukasz Sobala/PressFocu/SIPA/Scanpix

Elena Malõgina (ITF 377.) osaleb Kasahstanis toimuval 15 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITF-i turniiril. Avaringis sai ta jagu 20-aastasest venelannast Anna Ukolovast (ITF 198.), kes paikneb Malõginast edetabelis ligi paarsada kohta eespool.

Esimeses setis asus Malõgina 3:0 juhtima ja murdis kuuendas geimis veel korra Ukolova servi, võites seti kindlalt 6:1, vahendab tennis.ee.

Teises setis venelanna kosus ja läks ise murdega 3:0 ette. Malõgina viigistas kiirelt. Seitsmendas geimis tegi aga Ukolova neli topeltviga ja Malõgina murdis. Seejärel hoidsid mõlemad oma pallingu ja sett lõppes 6:4 Malõgina kasuks.

Kohtumine kestis tund ja 19 minutit. Malõgina lõi ühe serviässa ja tegi viis topeltviga, Ukolova serviässa kirja ei saanud, aga topeltvigu kogunes kümme.

Järgmiseks vastaseks on kas 24-aastane serblanna Tamara Curovic, kelle WTA edetabelikohaks on 754, või kohalik 17-aastane Sofia Tšursina.

Malõgina osaleb ka paarismängus, kus tema partneriks on 19-aastane venelanna Polina Bahhmutina. Avakohtumises on nad vastamisi teise paigutusega paariga Vlada Jehhsibarova - Daria Kružkova.