HJK ja Suduva langesid Meistrite liigas konkurentsist ({{commentsTotal}})

Marijampole Suduva mängijad fänne tänamas.
Marijampole Suduva mängijad fänne tänamas. Autor/allikas: 15min.lt/Scanpix

Jalgpalli Meistrite liiga teine eelring jäi laeks nii Soome kui Leedu meistritele – Helsingi HJK jäi koduväljakul 1:2 alla Borissovi BATE-le ja kaotas sama skooriga ka kahe mängu kokkuvõttes, Marijampole Suduva pidi kodus tunnistama Crvena Zvezda 2:0 paremust ja jäi kahe mängu kokkuvõttes Serbia klubile alla 0:5.

HJK kaotuse teeb eriti valusaks veel see, et BATE asus mängu 20. minutil juhtima Rafinha omaväravast ning vaid neli minutit hiljem viis Igor Stasevitš külalised 2:0 ette. HJK skoori avas omakorda neli minutit hiljem Moshtagh Yaghoubi, kuid rohkem väravaid ei löödud ja Soome klubi jaoks sai Meistrite liiga läbi.

Ka Leedus löödi väravad esimesel poolajal – Crvena Zvezda läks kaheksandal minutil El Fardou Ben Nabouhane väravast juhtima, lõppseisu vormistas pool tundi hiljem Nemanja Radonjic.

Konkurentsist langes ka šveitslaste Basel, jäädes kodus 0:3 alla Thessaloniki PAOK-ile, kahe mängu kokkuvõttes kaotati 1:5.

Glasgow Celtic mängis küll Norras Rosenborgiga väravateta viiki, kuid kokkuvõttes võideti 3:1 ja pääseti edasi. Amsterdami Ajax sai võõrsil 3:1 jagu Grazi Sturmist ja võitis kokkuvõttes samuti 5:1.

Rosenborg – Celtic 0:0 (kokkuvõttes 1:3)
HJK – BATE 1:2 (kokkuvõttes 1:2)
FC Midtjylland – FC Astana 0:0 (kokkuvõttes 1:2)
FK Qarabag – Kukesi 3:0 (kokkuvõttes 3:0)
Malmö FF – CFR Cluj 1:1 (kokkuvõttes 2:1)
Suduva – Crvena Zvezda 0:2 (kokkuvõttes 0:5)
FC Basel – PAOK 0:3 (kokkuvõttes 1:5)
MOL Vidi – Ludogorets 1:0 (kokkuvõttes 1:0)
Grazi Sturm – Ajax 1:3 (kokkuvõttes 1:5)