Kanepi jõudis Itaalias peetaval tenniseturniiril finaali ({{commentsTotal}})

Kaia Kanepi
Kaia Kanepi Autor/allikas: AFP/Scanpix

Kaia Kanepi (WTA 52.) jõudis Itaalias Brescias peetaval 60 000-dollarilise auhinnafondiga ITF-i tenniseturniiril finaali, kui oli poolfinaalis parem Anastasia Grymalskast (WTA 259.).

Kõigest tund ja neli minutit kestnud matšis alistas endine Eesti esireket Ukraina päritolu itaallanna Grymalska 6:2, 6:0.

Avasetis murdis Kanepi kohaselt Grymalska servi ning haaras 2:0 eduseisu. Maailma 259. reket suutis vahe küll ühele vähendada, kuid Kanepi võitis seejärel kolm geimi järjest ning läks 5:1 juhtima.

Esimeses setis 6:2 triumfeerinud Kanepi jätkas head mängu ka teises setis, kui murdis kolmel korral vastase servi ja teenis 6:0 võidu.

Turniiri finaalis läheb Kanepi vastamisi maailma 185. reketi Martina Trevisaniga. Mäng peetakse pühapäeval kell 17.