Rooba klubi kaotas neljandat korda järjest

Robert Rooba (vasakul)
Robert Rooba (vasakul) Autor/allikas: JYP/Facebook

Robert Rooba koduklubi JYP alistus kolmapäeval Soome meistriliiga kohtumises kodus Pori Ässätile 1:3 (0:0, 0:2, 1:1) ja sai turniiritabelisse neljanda kaotuse järjest.

JYP-i ainsa värava viskas kolmandal perioodil Ville Ottavainen, kui külalised olid 2:0 juhtimas. Pori klubi viimane värav sündis eelviimasel minutil tühja võrku.

Kolmandasse viisikusse kuulunud kapten Rooba teenis kohtumise jooksul vastase kepiga takistamise eest ka ühe kaheminutilise karistuse.

JYP hoiab liigatabelis 21 mängust kogutud 20 punktiga eelviimast ehk 14. kohta. Kolmanda võidu järjest saanud Ässät on 30 silmaga kaheksandal positsioonil. Juhib Rauma Lukko (43).

Järgmisena mängib JYP reedel võõrsil tabelis viiendat kohta hoidva KalPaga.