Charles Leclerc: Ferrari kiirus jääb alla igasugustele ootustele

Vormel-1 MM-sari saab pühapäeval alguse Austrias. Kui Mercedesed domineerisid vabatreeninguid ja kvalifikatsiooni, siis Ferrari jäi kiireimatest kaugele. Charles Leclerci sõnul pole nad isegi mitte ootuste lähedal.
Mullu alustas Leclerc Austria GP-d parimalt stardipositsioonilt, kuid sel aastal tuli leppida alles seitsmenda kohaga. Ferrari piloodi kiireim ringiaeg jäi ligi sekundiga alla päeva parimale Valtteri Bottasele (Mercedes). Neljakordne maailmameister Sebastian Vettel sai kvalifikatsioonis 11. koha.
"Kahjuks ei ole me hetkel seal, kus me tahaksime olla, aga me peame jääma positiivseks," leidis Leclerc. "Me ei saa lasta pead norgu kehva tulemuse pärast. Me ei ole praegu isegi mitte oma ootuste lähedal."
Toimetaja: Liisi Alamaa