Elena Malõgina mängis suure edu maha, aga võitis ja jõudis veerandfinaali ({{commentsTotal}})

Elena Malõgina
Elena Malõgina Autor/allikas: Sobala/PressFocus/SIPA/Scanpix

Elena Malõgina (ITF 308.) mängib teist nädalat järjest 15 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITF-i turniiril Heraklionis.

Kohtumises Ana Makatsariaga (Gruusia, ITF 951.), kes on sündinud 2000. aastal nagu ka Malõgina, oli Eesti mängija ees 6:4, 4:0, aga lõpuks pidi rabelema kolm setti, et võita 6:4, 4:6, 6:2. Seisuni 6:4, 4:0 polnud Makatsaria võitnud veel ühtki oma pallingugeimi, aga seejärel võitis järjest kolm oma ja kolm vastase servigeimi ning sellega ka seti, kirjutab Tennisnet.ee.

Otsustav sett algas taas vastastikuste murretega seisuni 2:2, kuid siis võitis Malõgina mõlemad oma servigeimid ja mängu. Kogu kohtumise peale kokku võitis Maõgina viis ja Makatsaria kolm oma servigeimi.

Veerandfinaalis on Malõgina vastaseks taas Gruusia mängija – seekord aasta noorem Mariam Dalakišvili (ITF 350.). Paarismängus langes Malõgina koos Jacqueline Nylander Alteliusega (Rootsi) juba avaringis välja.