Edu maha mänginud Zopp langes Indian Wellsi Challengeril konkurentsist ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Jürgen Zopp
Jürgen Zopp Autor/allikas: AFP/Scanpix

Eesti meeste esireket Jürgen Zopp (ATP 163.) kaotas 160 000 dollari suuruse auhinnafondiga Indian Wellsi Challengeri turniiril teises ringis neljanda asetusega Jevgeni Donskoile (ATP 102.) 3:6, 6:7 (3).

Tasavägiselt alanud avasetis kaotas eestlane avageimi ning oli seejärel tagaajaja rollis, ent kuni kuuenda geimini suutis Zopp venelasega sammu pidada. 3:3 viigiseisult võitis aga Vene tennisist Donskoi kolm geimi järjest ning ühes sellega seti 6:3.

Teist setti alustas Zopp kindlalt, haarates 3:0 eduseisu. Kuigi neljanda asetusega Donskoi suutis kahel korral vahe kahele geimipunktile vähendada, läks Eesti esireket veel ka 5:2 juhtima. Seejärel võitis Donskoi kolm geimi järjest ja viigistas seisu ning kuigi Zopp suutis veel korra eduseisu haarata, võidutses kiire lõppmängu järel taaskord Venemaa tennisist.

Kohtumine kestis tund ja 42 minutit. Zopp lõi matši jooksul kolm ässa ja tegi ühe topeltvea, Donskoi numbrid olid seitse ja null.

Jevgeni Donskoi läheb kolmandas ringis vastamisi 13. asetusega Austraalia tennisisti Alex Boltiga (ATP 134.).