Sasnovitš kaotas 161. reketile kaheksa geimi järjest, ent pääses ehmatusega ({{commentsTotal}})

Aliaksandra Sasnovitš
Aliaksandra Sasnovitš Autor/allikas: imago sportfotodienst / Scanpix

Sydney tenniseturniiri teises ringis pääses ehmatusega Aliaksandra Sasnovitš (WTA 30.), kes kaotas maailma 161. reketi Priscilla Honi vastu järjest kaheksa geimi. Peale rasket algust suutis valgevenelanna siiski mängu enda kasuks pöörata tulemusega 0:6, 6:3, 6:3.

Ühe tunni ja 48 minutit kestnud kohtumise jooksul servis Hon viis ässa Sasnovitši nelja vastu. Topeltvigu tegid mängijad vastavalt neli ja kaks. 169 punktist teenis Sasnovitš 83, kusjuures esimeses geimis jäi valgevenelanna arvele vaid kuus silma.

Kaheksa geimi järjest kaotamine on üllatav, kuna Sasnovitš sai esimeses ringis 6:1, 6:4 jagu maailma kümnendast reketist Daria Kasatkinast ning läinud nädalal alistas ta Brisbane'is Elina Svitolina (WTA 4.).

Veerandfinaalis kohtub Sasnovitš šveitslanna Timea Bacsinszkyga (WTA 192.), kes alistas teises ringis austraallanna Samantha Stosuri (WTA 73.) tulemusega 5:7, 6:4, 6:3.