Sasnovitš võttis Brisbane'is tiitlikaitsjalt magusa revanši ({{commentsTotal}})

Aliaksandra Sasnovitš
Aliaksandra Sasnovitš Autor/allikas: AFP/Scanpix

Austraalias Brisbane'is toimuval tenniseturniiril piirdus tiitlikaitsja Elina Svitolina (WTA 4.) ühe mänguga, kui pidi teises ringis alla vanduma mullusele finaalivastasele Aliaksandra Sasnovitšile (WTA 30.).

Kui avaseti võitis Šasnovitš tulemusega 6:4, siis teises oli kindlalt parem Svitolina. 27 minuti jooksul ei lasknud ukrainlanna valgevenelannal võita mitte ühtegi geimi ja viis kohtumise otsutavasse setti tulemusega 6:0. Kolmandas pani oma paremuse taas maksma mullu finaalis teise kohaga leppima pidanud Sasnovitš 6:3.

Kohtumine kestis kokku tund aega ja 48 minutit. Selle jooksul lõi Svitolina 11 ässa Sasnovitši kolme vastu. Topeltvigu tegid mängijad vastavalt kaks ja seitse.

Veerandfinaalis kohtub valgevenelanna Donna Vekiciga (WTA 34.), kes alistas teises ringis Kiki Bertensi (WTA 9.) tulemusega 7:6 (5), 1:6, 7:5.