Maailma viies reket sai Pariisis üllatuskaotuse osaliseks ({{commentsTotal}})

Alexander Zverev
Alexander Zverev Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Pariisis jätkuval ATP Masters tenniseturniiril sepistas tõelise üllatustulemuse maailma 18. reket Karen Hatšanov, kes alistas veerandfinaalis Saksamaa esireketi Alexander Zverevi.

Maailma viiendat reketit 6:1, 6:2 võitnud venelasel kulus Zverevi alistamiseks kõigest tund ja kaheksa minutit.

Hatšanov alustas avasetti servimurdega, minnes kiirelt 1:0 juhtima. Kuigi Zverev murdis kohe teises geimis venelase servi ja viigistas seisu 1:1-le, kuulusid järgnevad viis geimi kindlalt Hatšanovile, kes murdis veel kolmel korral sakslase servi.

Ka teine sett kulges sarnaselt esimesele, kuid seekord suutis Zverev võita kaks geimi. 2:2 viigiseisule järgnevalt võitis Hatšanov neli geimi järjest, murdes seejuures kahel korral vastase servi ning võites seti 6:2.

Hatšanov kohtub poolfinaalis austerlase Dominic Thiemiga (ATP 8.), kes oli parem ameeriklasest Jack Sockist (ATP 23.) 4:6, 6:4, 6:4.