Djokovic tähistas maailma esinumbriks tõusmist võiduga ({{commentsTotal}})

Novak Djokovic Pariisi Masters turniiril
Novak Djokovic Pariisi Masters turniiril Autor/allikas: AFP/Scanpix

Uuel nädalal maailma esinumbriks tõusev Novak Djokovic (ATP 2.) sai Pariisi Mastersi turniiri kolmandas ringis loobumisvõidu Bosnia ja Hertsegoviina mängijalt Damir Dzumhurilt (ATP 52.).

Dzumhurit hakkas kimbutama alaseljavalu, kui esimeses setis oli seisuks 4:1 serblase kasuks. Peale väikest pausi ja valuvaigistite võtmist jätkas Dzumhur mängimist, ent teises setis seisul 2:1 Djokovici kasuks andis Bosnia ja Hertsegoviina mängija märku, et ei ole võimeline edasi mängima. 55 minutit kestnud kohtumises lõi Djokovic ühe ässa, Dzumhur tegi aga neli topeltviga.

20 järjestikuse mängu võitnud Djokovic püstitas ka uue isikliku rekordi, olles nüüd võitnud järjest 30 setti. Tema varasem rekord oli 29 järjestikust setivõitu.

Veerandfinaalis kohtub serblane Marin Ciliciga (ATP 7.), kes alistas kolmandas ringis Grigor Dimitrovi (ATP 10.) seisuga 7:6 (5), 6:4.