Vene esireket pidi eliitturniiril tunnistama Keysi kindlat paremust ({{commentsTotal}})

Madison Keys
Madison Keys Autor/allikas: Imago/Scanpix

Hiinas Zhuhais jätkuval WTA Elite Trophy tenniseturniiril alistas ameeriklanna Madison Keys Venemaa esireketi Darja Kasatkina 6:2, 6:4.

Keysil (WTA 16.) kulus maailma edetabelis kümnendat kohta hoidva Kasatkina alistamiseks tund ja kümme minutit.

Avasetis murdis Keys koguni kolmel korral venelanna servi ja võitis pärast 1:1 viigiseisu neli geimi järjest, asudes 5:1 juhtima. Kasatkina suutis seejärel küll kaotusseisu ühe geimipunkti võrra vähendada, kuid seti lõppsõna jäi numbritega 6:2 võidutsenud ameeriklannale.

Teine sett osutus märksa tasavägisemaks. Kuigi Keys läks 3:2 ette, suutis Vene esireket murda kahel korral vastase servi ja viigistada seisu 4:4-le. Paraku ei suutnud Kasatkina matši otsustavasse kolmandasse setti viia, sest järgmised kaks geimi võitis Keys, kes võttis matši 6:2, 6:4.

Nii Keysil kui ka Kasatkinal on oma alagrupis üks võit. Grupi viimases matšis kohtub Keys hiinlanna Qiang Wangiga.