Kaheksa geimi järjest kaotanud Stephens jõudis aastalõputurniiril finaali ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Sloane Stephens
Sloane Stephens Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Singapuris jätkuval naiste tennise aastalõputurniiril sai ameeriklanna Sloane Stephens (WTA 6.) poolfinaalis jagu Karolina Pliškovast (WTA 8.) seisuga 2:1.

Ligi kaks tundi kestnud kohtumises kaotas Stephens algul kaheksa geimi järjest, kuid seejärel võitis 0:6, 0:2 kaotusseisust teise seti 6:4-ga ning viigistas seisu. Otsustavas setis ei jätnud ameeriklanna tšehhitarile palju sõnaõigust ning võitis selle seisuga 6:1. Stephens servis kohtumise jooksul kolm ässa, Pliškova aga mitte ühtegi. Ameeriklanna topeltvigu ei teinud, tšehhitaril kogunes neid neli.

Pühapäeval peetavas finaalis kohtub Stephens ukrainlanna Elina Svitolinaga (WTA 7.).