Ivanovi jaoks sai turniir Moskvas läbi veerandfinaalis ({{commentsTotal}})

Vladimir Ivanov
Vladimir Ivanov Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Vladimir Ivanovi (ATP 818.) mängud Moskvas 15 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiril on selleks korraks peetud. Üksikmängus katkes teekond veerandfinaalis, kus tuli Konstantin Kravtšukilt (ATP 566.) kolmes setis vastu võtta 2:6, 6:4, 2:6 kaotus. Paarismängus jäi laeks poolfinaal.

Veerandfinaali vastane, 33-aastane venelane Kravtšuk, on teinud Moskvas kaks järjestikust head turniiri jõudes nii möödunud kui ülemöödunud nädalal finaali, vahendab Tennis.ee.

Avasett kuulus kindlalt Kravtšukile, kes murdis Ivanovi pallingu kolmandas ja seitsmendas geimis ning võitis 6:2. Teist setti alustas paremini Ivanov ja asus 3:0 juhtima. Kravtšuk viigistas 3:3 ja edasi hoidsid mõlemad oma servid kuni kümnendas geimis õnnestus Ivanovil murdepall võidelda ja see 6:4 võiduks realiseerida.

Otsustavas setis kaotas Ivanov kohe oma servigeimi. Teine geim kujunes kohtumise pikimaks (20 punkti), Ivanov võitles välja ka kaks murdepalli, kuid ei suutnud neid realiseerida. Geimivõidust sai Kravtšuk mängukindlust juurde ja asus 4:0 juhtima. Ivanov võitles vapralt, päästis kaks matšpalli, kuid sellest seisust välja rabeleda ei õnnestunud ja kaotas seti 2:6.

Kohtumine kestis kaks tundi ja 38 minutit. Ivanov lõi kolm ja Kravtšuk kuus serviässa. Murdepallidest realiseeris Ivanov seitsmest kaks ja Kravtšuk kaheksast viis.

Avaingis alistas Ivanov Aleksandr Igošini (ATP 819.) 6:4, 6:3 ja teises ringis esimese paigutusega Aleksandr Žurbini (ATP 400.) 7:6 (0), 6:1.

Paarismängus on Ivanovi partneriks Mihhail Fufõgin, kellega nad eelmisel nädalal Moskvas turniiri võitsid. Esimeses ringis alisatasid Aleksandr Igošin / Jan Sabanini 7:6 (5), 6:2 ja veerandfinaalis Deniss Matsukevitš / Leonid Mazo 6:3, 6:1.

Poolfinaalis oli vastasteks järgmine Vene paar Bogdan Bobrov / Maksim Ratniuk, kuid nende käest saadi 2:6, 4:6 kaotus.