Šarapova kerge käega alistanud Muguruza murdis end poolfinaali ({{commentsTotal}})

Garbine Muguruza
Garbine Muguruza Autor/allikas: AFP/Scanpix

Prantsusmaa lahtistel tennisemeistrivõistlustel alistas Garbine Muguruza (WTA 3.) veerandfinaalis kahekordse turniiri võitja Maria Šarapova (WTA 30.).

2016. aastal Prantsusmaa lahtistel võidutsenud Muguruza domineeris matši algusest peale ning alistas Šarapova tund aega ja kümme minutit kestnud mängus seisuga 6:2, 6:1.

Poolfinaalis kohtub möödunud aastane Wibledoni võitja maailma esinumbri Simona Halepiga, kes sai veerandfinaalis jagu Angelique Kerberist (WTA 12.) 6:7 (2), 6:3, 6:2. Nii Muguruzal kui ka Halepil, kes jahib oma esimest suure slämmi turniiri võitu, on võimalus lõpetada turniir maailma esinumbrina.

Teises poolfinaalis kohtuvad ameeriklannad Madison Keys (WTA 13.) ja Eesti esireketi Anett Kontaveiti alistanud Sloane Stephens (WTA 10.).