Endine esireket piirdus ka Cincinnatis ühe mänguga

Cincinnatis jätkuval kõrgeima kategooria WTA tenniseturniiril langes avaringis konkurentsist endine maailma esireket Naomi Osaka (WTA 39.).
Nädala eest Toronto turniiri avaringis Kaia Kanepile avaseti kaotanud ning seejärel eestlannale loobumisvõidu andnud Osaka jäi seekord 4:6, 5:7 alla hiinlannale Shuai Zhangile (WTA 44.). Kohtumine kestis tund ja 15 minutit.
Endine esireket jõudis aprilli alguses Miamis finaali, kuid on pärast seda saanud ainult kaks võitu. Avaringiga pidi ta piirduma ka Prantsusmaa lahtistel, teise ringiga nii San Joses kui Madridis.
Zhang läheb teises ringis vastamisi venelanna Jekaterina Aleksandrovaga, kolmandas ringis on selle kohtumise võitja vastaseks kas tšehhitar Tereza Martincova või Eesti esinumber Anett Kontaveit.
Kiirelt sai edasi maailma 33. reket, belglanna Elise Mertens, kes oli vähem kui tunniga 6:1, 6:1 üle kvalifikatsioonist põhitabelisse pääsenud ukrainlannast Anhelina Kalininast.
Toimetaja: Anders Nõmm