Medvedev esireketiks ei kerki, venelase tee Miamis katkestas tiitlikaitsja

Daniil Medvedev õnnitlemas Hubert Hurkaczt
Daniil Medvedev õnnitlemas Hubert Hurkaczt Autor/allikas: SCANPIX / AFP

Miami Masters-sarja turniiril alistas tiitlikaitsja Hubert Hurkacz (ATP 10.) 7:6, 6:3 Daniil Medvedevi (ATP 2.), kellel oli puudu vaid üks võit, et uuesti esireketiks kerkida. Hurkaczt lahutab teisest järjestikusest Miami turniiri võidust kaks kohtumist.

Tihedas veerandfinaali heitluses tegi poolakas Medvedevi vastu intensiivse ja agressiivse esituse, venelase võitmiseks kulus kaks tundi ja kaks minutit. Võitjal oli kuues vastase servigeimis kokku 14 murdepalli, neist võitis ta kolm.

Medvedevil jäi esireketi kohast puudu vaid kümme punkti. Edetabeli tipus jätkab Novak Djokovic, kellel kirjas 8420 punkti.

Hurkacze vastane poolfinaalis on Carlos Alcaraze (ATP 16.) ja Miomir Kecmanovic (ATP 48.) vahelise kohtumise võitja. Koha poolfinaalis on juba taganud Casper Ruud (ATP 8.) ja Francisco Cerundolo (ATP 103.).

Toimetaja: Debora Saarnak