Brasiilia võitis Venetsueelat, Argentina viigistas Paraguay vastu

Brasiilia - Venetsueela
Brasiilia - Venetsueela Autor/allikas: SCANPIX/Reuters

Eesti aja järgi reede öösel mängiti Lõuna-Ameerikas 2022. aasta jalgpalli maailmameistrivõistluste valiksarja kohtumisi.

Brasiilia koondis alistas 3:1 tulemusega Venetsueela. Venetsueela läks kohtumist 11. minutil juhtima, kui jala sai valgeks Kiievi Dünamo mängumees Eric Ramirez. Teisel poolajal said Brasiilia eest värava kirja Marquinhos, Gabriel Barbosa ja Antony.

Brasiilia on nüüd võitnud kõik üheksa mängitud valiksarja kohtumist ja hoiab teisel kohal oleva Argentina ees kaheksapunktilist edu.

Argentina jalgpallikoondis mängis 0:0 viiki Paraguay koondisega. Argentina on kogunud 19 punkti ja hoiab valiksarja alagrupis teist kohta. Paraguay on kuuendal kohal, olles kogunud 12 punkti.

Kolumbia ja Uruguay mängisid omavahel samuti 0:0 viiki. Uruguay on 16 punktiga alagrupis neljandal kohal, Kolumbia on 14 punktiga viiendal kohal.

Lõuna-Ameerika valiksarjas pääsevad alagrupist automaatselt edasi neli parimat meeskonda, viiendal kohal lõpetav koondis peab MM-ile pääsemiseks võitma play-off kohtumise.

Brasiilia - Venetsueela 3:1
Argentina - Paraguay 0:0
Uruguay - Kolumbia 0:0
Peruu - Tšiili 2:0
Ecuador - Boliivia 3:0

Toimetaja: Henrik Laever