Flora lõi Tammekale kolm väravat

Markus Poom
Markus Poom Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

Jalgpalli Premium liiga 26. vooru kohtumises oli tiitlikaitsja Tallinna FC Flora kodus parem Tartu JK Tammekast 3:0.

Henrik Pürg (9. minutil) ja Rauno Alliku (43.) viisid favoriidi avapoolaja järel 2:0 juhtima, lõppseisu vormistas 47. minutil Konstantin Vassiljev. Markus Poom andis kõikidele väravatele resultatiivse söödu.

Kui Florale kulus kolm punkti pärast eelmise vooru 2:2 viiki Viljandi JK Tuleviku vastu kindlasti hästi ära, siis tabeli viimasel positsioonil olev Tammeka on kaotanud nüüd kaheksa mängu järjest.