Vapruse alistanud Levadia jätkab Premium liigas võidumarssi

Tallinna FCI Levadia
Tallinna FCI Levadia Autor/allikas: Siim Lõvi / ERR

Koduse jalgpalli Premium liiga ainsas laupäevases kohtumises alistas tabeliliider FCI Levadia 5:0 Pärnu Vapruse.

EJL-i TNTIK väljakul 105 pealtvaataja ees toimunud kohtumises avas üheksandal minutil penaltist skoori Zakaria Beglarišvili, 28. minutil suurendas Levadia edu Karl Rudolf Õigus. Teise poolaja alguses lõid kaheminutilise vahega värava Amir Natkho ja Hannes Anier, lõppskoori vormistas taas Beglarišvili 61. minutil.

Levadiale oli laupäevane võit juba 13. järjestikuseks, 25 mänguga teenitud 67 punkti asetab nad kindlaks tabeliliidriks.

Teisel kohal oleval Floral on mängitud kaks kohtumist vähem, Levadiast jäävad nad maha 11 punktiga. Viienda järjestikuse kaotuse saanud Pärnu on 15 silmaga eelviimasel kohal.