Urmo Aava: oleme saanud positiivset tagasisidet, on olnud ka negatiivset

Rally Estonia direktori Urmo Aava sõnul on autoralli MM-etapi korraldamine seni sujunud enamjaolt hästi. Korraldajad panevad aga rallisõpradele südamele olla hoolsad ja järgida võistluspaigas kehtivad reegleid.

Kas süda veel muretseb ka või on nüüd kõik tehtud? "Mul on tunne, et nüüd on kõik tehtud ja ma loodan, et kõik need detailid, kuidas me seda rallit oleme planeerinud, õnnestuvad ja et kõige vägevam on meile armuline."

Millist tagasisidet on seni saadud promootoritelt ja tiimidelt ning kaasatud osapooltelt? "Olen saanud üldiselt positiivset tagasisidet, loomulikult on olnud ka negatiivset. Võib-olla kõige rohkem on saanud negatiivse poole pealt puudutatud kohalikud elanikud. Ma loodan, et nad andestavad ja saavad meist aru, et miks me sellised piirangud oleme seadnud," kommenteeris Aava.

"Teistpidi kasutan võimalust kõiki kohalikke elanikke tänada, kes meid taluvad. Ilma kohaliketa on väga keeruline sellist üritust teha."

Mida peavad inimesed nende kahe päeva jooksul silmas pidama? "Need kel on rallipassid, palun vaadake enda saatelehed üle, kui olete enda perekonnale või sõpruskonnale [rallipassid] tellinud. Kõikidel käepaeltel on all kiibinumber ja vaadake, millisele isikule see konkreetne kiip kuulub, sest me kontrollime isikut tõendavat dokumenti ja need peavad olema vastavuses."

"Soovitan osta ralliprogrammi ja planeerida oma päeva. Maskid kaasa ja jälgi seitset käsku: ära tule kui oled haige, liigu ja püsi omas grupis, desinfitseeri, kanna maski, lae alla HOIA äpp ja võta kaasa isikut tõendav dokument. Käitu mõistlikult ja hästi oluline - naudi," rõhutab Aava.

Rally Estonia peetakse 4.-6. septembril. Võistluste käiguga saab kursis olla ERR-i spordiportaali ralliblogi ja ERR-i erisaadete vahendusel.

Toimetaja: Kristo Tamm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: