Regina Oja: olen astunud sammu selles suunas, kus ma tahan olla

Laskesuusataja Regina Oja sõnul oli edukas eelmine hooaeg heaks vundamendiks edasiseks arenguks. 23-aastase Oja sõnul on ta enesekindel, kuid annab endale aru, et üle oma varju ei hüppa.

"Kindlasti on ootusärevus ja eks mingil määral see eelmine hooaeg läks üle ootuste hästi ning andis motivatsiooni. Seetõttu on ootusärevus eriti suur. Ma arvan, et olen nende kahe hooaja jooksul erinevaid vitsasid omal nahal tunda, millest õppida ja edasi areneda," rääkis Oja ERR-ile antud intervjuus.

"See on üks esimesi hooaegu, kus lähen hooajale enesekindlamalt vastu. Tunnen ennast paremini, tunnen iseennast, olen õppinud oma vigadest ja eriti rahul olen sellega, et olen suutnud teha muudatusi ja õppinud oma kogemustest."

"See, kuhu ma välja tahan jõuda ja see kui kiire ja tugev ma tahan olla, sinna on maad ja ma ei ole seal, kus ma sooviksin olla. Ma olen rahul sellega, mis ma teinud olen, kuhu ma hetkeks välja olen jõudnud ning ilmselgelt ma tahan olla parem, aga ma annan endale aru, et see võtab aega ja hetkel ma üle oma varju ei hüppa," jääb Oja realistiks.

"Ma tunnen, et olen astunud sammu selles suunas, kus ma tahan olla. Selle üle ma olen kindlasti õnnelik, suur töö käib ja ma ise sügavalt loodan ja usun, et see suund kuhu poole ma liigun, et ma suudan seda realiseerida ja näidata juba sel hooajal."

MK-sari algab juba 30. novembril Östersundis segateadetega. ERR näitab kõiki etappe otseülekannetes.

Toimetaja: Kristo Tamm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: