Katriin Saar langes Oslos veerandfinaalis konkurentsist ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Katriin Saar
Katriin Saar Autor/allikas: Eesti Tennise Liit

Norras Oslos jätkuval 15 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITF-i tenniseturniiril langes 17-aastane Katriin Saar veerandfinaalis konkurentsist välja.

Saar (WTA 1155.) pidi tund aega ja 17 minutit kestnud veerandfinaalkohtumises tunnistama turniiril kuuendana asetatud itaallanna Sara Gambogi (WTA 817.) 6:4, 6:2 paremust.

Avasetis asus Saar 3:0 juhtima, aga Gambogi võitis siis neli geimi järjest ja läks 4:3 ette. Saar viigistas seisu, aga järgmised kaks geimi ja seega seti 6:4 võitis Gambogi. Teine sett algas vastastikuste servimurretega, uuesti murdis itaallanna neljandas geimis, minnes 3:1 juhtima ja võites lõpuks seti kindlalt 6:2.

Kumbki mängija kohtumise jooksul ühtegi ässa ei servinud, Saar tegi viis ja Gambogi ühe topeltvea. Mängitud punktidest võitis Gambogi 65 ja Saar 49. Eestlanna realiseeris kuuest murdevõimalusest kolm, Gambogil aga oli koguni 12 murdepalli, millest ta kasutas ära kuus.