15-aastane Coco Gauff jõudis esimest korda WTA turniiril finaali ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Coco Gauff
Coco Gauff Autor/allikas: AFP7 via ZUMA Wire/Scanpix

Austrias toimuval Linzi WTA tenniseturniiril jõudis esimesena finaali 15-aastane Coco Gauff (WTA 110.), kes alistas poolfinaalis sakslanna Andrea Petkovici (WTA 75.) tulemusega 6:4, 6:4.

Kuigi Gauff jäi esimeses setis 0:2 kaotusseisu, siis peagi viigistas ta seisu 2:2-le ning murdis vastase servi uuesti seisul 4:4. Teises setis oli viies geim väga tasavägine, kuid Gauffil õnnestus siiski vastase serv murda ja 3:2 juhtima asuda. Tund aega ja 32 minutit kestnud kohtumises servis Gauff kaks ässa Petkovici nelja vastu. Lisaks sai sakslanna kirja kaks topeltviga.

Finaalis kohtub Gauff lätlanna Jelena Ostapenkoga (WTA 72.), kes sai poolfinaalis jagu kaheksandat asetust omavast venelannast Jekaterina Aleksandrovagast (WTA 35.) tulemusega 1:6, 7:6 (5), 7:5.