19-aastane Glinka jõudis ülikindla võiduga veerandfinaali ({{commentsTotal}})

Daniil Glinka
Daniil Glinka Autor/allikas: Eesti Tennise Liit

Rootsis Falunis peetaval 15 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITF-i tenniseturniiril jõudis 19-aastane Daniil Glinka veerandfinaali, võites teise ringi kohtumise vaid 52 minutiga.

Läbi kvalifikatsiooni põhitabelisse pääsenud ja seal avaringis turniiril kõrgeimat paigutust omanud prantslase Baptiste Crepatte'i (ATP 280.) alistanud Glinka (ATP 828.) loovutas teises ringis vaid kolm geimi, alistades eakaaslase, austerlase Sandro Koppi (ATP 817.) kindlalt 6:2, 6:1.

Glinka realiseeris mängu jooksul kuuest murdevõimalusest neli ja päästis mõlemad murdepallid, mis Kopp teenis. Mängitud punktidest võitis Glinka 54 ja Kopp 30.

Veerandfinaalis läheb Glinka vastamisi turniiril 8. asetatud soomlase Patrik Niklas-Salmineniga (ATP 560.), kes sai teises ringis veidi üle pooleteise tunni kestnud kohtumises 7:6 (5), 6:2 jagu läbi kvalifikatsiooni põhitabelisse pääsenud lätlasest Janis Podzusest (ATP 1512.).