Miller-Uibo jõudis MM-il poolfinaalist parima ajaga finaali ({{commentsTotal}})

Shaunae Miller-Uibo
Shaunae Miller-Uibo Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Kergejõustiku MM-il Dohas näitas naiste 400 m jooksu poolfinaalides kiireimat aega bahamalanna Shaunae Miller-Uibo.

Eesti kümnevõistleja Maicel Uibo abikaasa tegi väga kontrollitud jooksu ja lõpetas ajaga 49,66, mis oli kolme poolfinaali peale parim. Sellest kiiremini on tänavu lisaks jooksnud vaid Miller-uibo ise, Bahreini esindav Salwa Eid Naser ning Nigeri jooksja Aminatou Seyni, kes MM-il sel distantsil kaasa ei tee.

Naser võitis Dohas enda poolfinaali ajaga 49,79, rohkem keegi alla 50 sekundi ei jooksnud.

Naiste 400 m maailmameister selgub neljapäeval kell 23.50 algavas finaalis. Tiitlikaitsjana on stardis ameeriklanna Phyllis Francis. 2016. aasta Rio olümpiavõitja Miller-Uibo jäi eelmisel MM-il esimesena medalita, neli aastat tagasi võitis ta hõbeda.